Serwisant

Oferta pracy dodana przez: Jessica Jakubczak, w dniu: 2021-04-22

Serwisant

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

O pracodawcy:

Poszukujemy pracowników do firmy, zatrudniającej ponad 300 osób, która zajmuje się sprzedażą internetową szeroko rozumianego AGD/narzędzi i prowadzi własny stacjonarny serwis przy siedzibie firmy w bliskiej okolicy Zielonej Góry. Dział serwisu jest powiększany w związku z dynamicznym rozwojem i dużą ilością zamówień. Szukamy osób do stałej, długofalowej współpracy.

Poszukiwane są osoby z doświadczeniem w dokonywaniu drobnych napraw sprzętu AGD oraz innych urządzeń elektrycznych.

Obowiązki:

  • naprawa urządzeń serwisowanych przez firmę,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • wymiana wadliwych części urządzeń,
  • sprawdzanie odesłanych przez Klientów przedmiotów,
  • rozpakowywanie zwróconych paczek.

Wymagania:

  • techniczne zacięcie, tzw. „złota rączka”,
  • umiejętność naprawy sprzętów (mechanicznych, elektrycznych) na własne potrzeby,
  • zdolności manualne,
  • mile widziana umiejętność obsługiwania przyrządów pomiarowych,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany po 8h - 6/7-14/15 i 15-23).

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (firma zapewnia odpowiednie szkolenia na dane stanowisko, szkolenia ogólnorozwojowe oraz udział w kursach językowych),
  • dojazd do pracy autobusem firmowym z Zielonej Góry,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, przekąski, udział w imprezach integracyjnych).

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48 669 494 969, E-mail: jessica.jakubczak@arche-consulting.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZielonaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty