Inżynier Procesu

Oferta pracy dodana przez: Jessica Jakubczak, w dniu: 2021-04-22

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego,
  • wdrażanie nowych technologii,
  • uruchamianie nowych procesów,
  • nadzór nad uruchamianiem maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • kontakt z Klientem,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość filozofii Lean Manufacturing,
  • zaangażowanie, chęć nauki i umiejętność pracy w grupie,
  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością podpięcia członków rodziny,
  • dofinansowanie nauki j. angielskiego (150zł miesięcznie),
  • ubezpieczenie na życie w 3 wariantach do wyboru,
  • dofinansowane posiłki w kantynie pracowniczej,
  • owocowe wtorki,
  • możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami na rynku,
  • udział w projekcie greenfield,
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny dla kandydatów relokujących się z miejscowości oddalonych min. 100 km od Wrocławiadodatek finansowy w wysokości 5000 PLN brutto wypłacany z 1. wypłatą, po przepracowaniu 3 miesięcy jednorazowo podwójna wypłata wynagrodzenia.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: jessica.jakubczak@arche-consulting.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZielonaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty