Magazynier - Świebodzin

Oferta pracy dodana przez: HR, w dniu: 2023-11-02

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Women men and people from abroad are welcome.

Twój zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie zwrotów nowych produktów zakupionych w sklepie internetowym, które nie odpowiadały kupującym

Czego oczekujemy:

  • Zdolności manualne
  • Dobry wzrok znajomość obsługi komputera i umiejętność pracy ze skanerem

Dla osób zza granicy

  • Zatrudnienie na wizie lub paszport biometryczny 90 dni

Oferujemy:

  • Typ umowy: Zlecenie
  • Wynagrodzenie od 3 700 - do 5000 PLN brutto miesięcznie
  • 18,76 PLN netto na godzinę jeśli jesteś powyżej 26 lat do 168 h/m albo 16,97 PLN netto na godzinę + 300 PLN netto od 168 h/m
  • 18,91 PLN netto na godzinę jeśli masz mniej niż 26 lat lub posiadasz zaświadczenie rezydenta podatkowego, 23,50 PLN netto na godzinę jeśli jesteś studentem do 26 roku życia w przypadku pracy mniej niż 168 godzin płatność jest naliczana za pełne 168 godzin
  • Premie do 1000 PLN brutto na miesiąc za wyniki + 100 PLN netto praca bez obecności
  • Pracę od poniedziałku do soboty na 2 zmiany: 06:00 - 16:00\18:00, :00\12:00 - 22:00
  • legalne zatrudnienie
  • możliwość wyrobienia karty pobytu na 3 lata
  • odzież robocza i obuwie
  • szkolenie BHP i badania lekarskie
  • aplikacja mobilna
  • mieszkanie (100 złotych miesięcznie)

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 508 385 692

przez WhatsApp: +48 508 385 692

oraz przez e-mail: cv@jobs.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 508385692, E-mail: cv@jobs.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZielonaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty