Najtrwalsze nośniki danych CD/DVD ArchivDisc™ i ArchivDisc Pro™


Ogłoszenie z kategorii: Elektronika, dodane przez: Justyna Prochniewska Nowemedia


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Najtrwalsze nośniki danych CD/DVD ArchivDisc™ i ArchivDisc Pro™

Najtrwalsze nośniki danych CD/DVD ArchivDisc™ i ArchivDisc Pro™


Ilość danych, które wytwarza człowiek nieustannie rośnie. Sposobów na ich przechowywanie jest wiele. Do wyboru mamy nośniki optyczne, pamięci Flash, dyski twarde i wiele innych rozwiązań. Każde z nich ma swoje plusy i minusy,  każde z nich ma też swoich zwolenników i przeciwników.

Jednocześnie każdy z użytkowników musi indywidualnie według potrzeb, dobrać najlepszy dla siebie sposób na archiwizację swoich danych. 

Jakie rozwiązanie będzie najlepsze, jeśli zależy nam na trwałych nośnikach danych?

Jeśli chcemy archiwizować dane i ich później nie zmieniać, dobrym wyjściem będą dyski optyczne, zwłaszcza te o przedłużonej żywotności.

Jest to niedrogie i niezawodne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną, długotrwałą archiwizację ważnych danych i dokumentów.

Płyty CD/DVD ArchivDisc Pro™ to japońska jakość i technologia Tayio Yuden.

Nośniki zapewniają bezproblemowy zapis i płynny odczyt danych. Płyty są odpowiedzią rynku na rosnące zapotrzebowanie na miejsce do magazynowania archiwalnych danych.

Sprawdzą się w sytuacjach, w których zachodzi potrzeba bezpiecznego przechowywania informacji bez ryzyka ich utraty. Jest to szczególnie ważne przy zapisie dużych ilości danych, w takich miejscach jak centra informatyczne, placówki bankowe, placówki badawcze, firmy z branży IT.

Wykazują się zwiększoną wytrzymałością na zadrapania i zarysowania a możliwość ich odczytu nawet po upływie kilkudziesięciu lat została potwierdzona laboratoryjnie. Dodatkowo wersja ArchivDisc Pro™ posiada   unikalną powierzchnię do nadruku TuffCoat™ zapewniającą jeszcze  zwiększoną odporność na zadrapania i zarysowania.

Płyty dedykowane są do duplikatorów firmy Epson, Primera, Rimage.

Występują w 4 wersjach:

·        ArchivDisc™ CD-R 700 MB

·        ArchivDisc™ DVD-R 4,7 GB

·        ArchivDisc Pro™ CD-R 700 MB

·        ArchivDisc Pro™ DVD-R 4,7 GB

Dodatkowe informacje o płytach znajdziecie na stronie www.archivdisc.plOd firmy: Justyna Prochniewska Nowemedia Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: +48 68 419 09 99,
E-mail: justyna.prochniewska@nowemedia.pl


Ogłoszenie z kategorii: Elektronika Zielona Góra,
dodane w dniu: 2019-03-11

Pozostałe ogłoszenia od Justyna Prochniewska Nowemedia:

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość